Denné Tipy Pre Zdravé Bývanie

Denné Tipy Pre Zdravé Bývanie

Zábava, interaktívne vzdelávacie aktivity na použitie v triede a doma, aby si deti nadšený zdravý život!

Plánovať dopredu. Iste, ľahko hovorí, ťažko realizovať.

Ale ak si to zvyk myslieť dopredu na veci, ktoré prichádzajú do vášho života, môžete ušetriť veľa peňazí. Napríklad, ak si myslíte, že o tom, kde budete musieť dostať svoje jedlo, keď idete robiť pochôdzky, môžete pack obed alebo večeru, namiesto toho jesť.

Ak ste pack veľkým zásobníkom ľadovej vody, nemusíte kupovať drahé balenej vody. Ak viete, že narodeniny prichádza, môžete si kúpiť darček na predaj namiesto toho, aby trávil viac na poslednú chvíľu.

V prvej časti tohto článku ste sa poradiť, že Potreby sú fixné náklady, a môžete popísať flexibilné výdavkov, ako sa veci, ktoré sa menia. Môžete povedať, že plyn" je pružný položky, zatiaľ čo v druhom príklade, môžete dať plyn" v Potrieb" kategórie.


Ja sa pokúšam nastaviť rozpočet, ako je tento, ale ja sa nedokážem dostať jasnú definíciu, čo kam patrí? Prečítal som si niekoľko rôznych blogy o tom, a nikto z nich sa dohodnúť. Kde sa dlhov z Kreditných Kariet, na jeseň. V mnohých z týchto Študentských Pôžičiek" sú súčasťou 20%, ale Auto úver pokračuje v Potrieb" časť. Ja nedokážem vidieť, kde sa platba kreditnou kartou by mal ísť. Nie všetci z nás majú luxusné nájdenie tohto rozpočtu, než získajú dlhu.

zdravie, wellness, výživa

Ak sa chystáte nadmorských výškach nad 3000m, Akútna Horská Choroba (AMS) je problém. Najväčším rizikovým faktorom je toho príliš vysoká, príliš rýchlo - podľa konzervatívny acclimatisation plán našiel v dobrej turistiku sprievodcov, a nikdy ísť do vyššej nadmorskej výšky, keď budete mať nejaké príznaky, ktoré by mohli byť výška súvisiace. Nie je tam žiadny spôsob, ako predpovedať, kto bude mať výškovej choroby a to je dosť často, mladší, zámočník členov skupiny, ktorí podľahnúť.

Rovnakým spôsobom, že cvičenie posilňuje naše svaly a pomáha zlepšiť celkové zdravie, duševnú stimuláciu výzvy a zlepšuje váš mozog, jeho schopnosti a udržiava ho zdravé a ostré. Či je to učenie sa nového jazyka, začína hrať na hudobný nástroj, alebo vyzdvihnutie niektorých DIY zručnosti, môžete pokračovať, aby sa vaša myseľ agilný a prevenciu duševného starnutia ďalšie byť zvedavý a učiť sa nové schopnosti.

Ako Priekopa, Rafinované Sacharidy a Čo Ich Nahradiť - prečítajte si štítky na výrobky, ktoré kupujete, a byť na pozore pridaný cukor a iné prísady vaše telo nepotrebuje. Vyberte si zdravé sladidlá namiesto toho, ako med, javorový sirup, a melasy.

Pravidelne jesť potraviny s vysokým obsahom vlákniny) pomáhajú regulovať hladinu cukru v krvi a pomáha vám cítiť plnšie dlhšie. Môžete tiež nahradiť rafinované sacharidy s zdravých tukov, ako avokádo, orechy, olivy, olivový olej a kokosový olej. Odstránením týchto sacharidov, budete znížiť vaše riziko srdcových ochorení, cukrovky, obezity, a mnoho iných závažných ochorení.

Helene Byrne je pre - a post natal zdravie a fitness expert, autor a zakladateľ BeFit-Mama Helene má viac ako dvadsať rokov skúseností v oblasti fitness. Bývalý profesionálny tanečník, ona drží BFA z Boston Konzervatóriu a ESO (American Rady o Cvičení) certifikovaný Osobný Tréner. Jej fitness skúsenosti beží gamut zo skupiny fitness a súkromné vzdelávanie, Pilates, jóga, zranenia rehabilitácie, špeciálne populácie. Narodením jej syna inšpiroval jej špecializovať v prenatálnej a popôrodná fitness a cvičenie.